KONST / Litografier / Färglitografi 11233085
nr 1123 3085
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, löst blad, Bert Håge Häverö (1932-2014), Stockholm Ström, 28/290, signerad, bladets mått: 43x54
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:48:18
15/8 12:17:42
800 kr
19/8 15:45:18
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö